EKO-MAX 5 PLUS

kociol na ekogroszek z certyfikatem jaki piec na ekogroszek piec na ekogroszek pleszew

Kotel EKO-MAX 5 PLUS s retortovým hořákem od 16 do 30 kW je automatický, moderní a bezúdržbový kotel, který splňuje nejvyšší ekologické normy třídy 5 podle EN 303-5: 2013 a normy ECODESIGN. Díky tomu je kotel součástí skupiny výrobků, které se podílejí na programech místní správy se spolufinancováním na nákup ekologického kotle s nejvyššími standardy

Úplné zálohování palivové nádrže umožňuje bezúdržbový provoz kotle na ústřední topení po mnoho dní. Ocelové vodní těleso ve tvaru kvádru je vyrobeno z kotlové oceli P265GH o tloušťce 6 mm (uvnitř) a 4 mm (pro vnější prvky).

Kotel je vybaven automatickým podavačem retorty s litinovým šroubem a převodovým motorem s funkcí zpětného vracení. Hořák je určen pro spalování tvrdého a hnědého uhlí ve formě hrášku s granulací 5-25 mm. Kotel s naklápěcím podavačem má unikátní řešení, zajišťující nízkou emisi výfukových plynů, účinnost na úrovni ~ 89%.

Moderní konstrukce výměníku umožňuje dosáhnout vysoké účinnosti kotle. Mezi standardní vybavení kotle patří mimo jiné systém kompenzace tlaku v koši, čističe, ventilátor.

kociol co na pellet klasy 5

Rozměry kotle EKO-MAX 5 PLUS

piec ekologiczny kociol ekologiczny


Litinový podavač šnekový

podajnik retortowy

MModerní, plně litá železná retorta je vybavena odlévací trubkou z litiny. Palivo je napájeno litinovým šnekem. Použití litinové přívodní trubky zajistilo uživatelům delší bezproblémové použití a značně menší spotřebu paliva. Velkou výhodou je litinový šnek a litinové tělo, které mají delší životnost nežli obyčejné ocelové šneky asi 5 let.Ekologické certifikáty třídy 5 a ECODESIGN

na černé a hnědé uhlí
kociol na ekogroszek z certyfikatem jaki piec na ekogroszek piec na ekogroszek pleszew kociol co na dofinansowanie


Galerie

kociol na ekogroszek z certyfikatem jaki piec na ekogroszek piec na ekogroszek pleszew kociol co na dofinansowanie

Ceník


Ohřívaná plocha (m2)
    
kW
      
    
EKO-MAX 5 PLUS
Katalogová cena
    
EKO-MAX 5 PLUS
Cena s ekodotací*
100
    
16
    
91 000 Kč
    
51 000 Kč
200
    
23
    
93 000 Kč
    
53 000 Kč
300
    
30
    
95 000 Kč
    
55 000 Kč